wz
Hasič

Soutěže 2010



Kalendář soutěží 2010
DatumMísto konání Název soutěže Od
3.4. Březhrad Memoriál M. Pekárka 13:00
22.5. Světí Pohár starosty obce 10:00
22.5. HK - VLA PHK, okresní kolo PS 9:00
23.5. Bříšťany VCHL 10:00
29.5. Smidary PHK 8:00
4.6. Hořiněves PHK 22:00
12.6. Holohlavy PHK 10:00
19.6. Neděliště Pohár mikroregionu 186610:00
20.6. Roudnice VCHL 10:00
26.6. Žernov VCHL 10:00
5.7. Velichovky VCHL 10:00
10.7. Havlovice VCHL 10:00
29.8. Roudnice PHK 10:00
4.9. Sloupno PHK 8:00
11.9. Habřina PHK 9:30
18.9. Častolovice VCHL 10:00
19.9. Pšánky VCHL 10:00
25.9. Černožice PHK 10:00

* VCHL = Východočeská hasičská liga

* PHK = Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové

* PL = Podorlická liga


19.9.2010 - Pšánky - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Tatobity16,72
2.Pšánky17,18
3.Střezetice17,25
4.Libuň17,35
5.Letohrad - Kunčice B17,51
6.-7.Bříšťany17,54
6.-7.Jinolice17,54
8.Dolní Přím A17,58
9.Velichovky17,68
10.Horní Radechová18,00
11.Jirkov18,02
12.Roudnice18,04
13.Karlinky18,05
14.Kosice18,13
15.Výrava18,23
16.Podůlší B18,42
17.Bašnice18,43
18.Havlovice18,70
19.Rohovladova Běla18,71
20.Častolovice19,33
21.Stračov19,38
22.Bystřec19,51
23.Trnov19,53
24.Meziměstí19,83
25.Semechnice A20,20
26.Žernov20,46
27.Lhota za Červeným Kostelcem20,47
28.Rokytno20,92
29.Myštěves20,93
30.Kopidlno21,09
31.Smidary22,48
32.Dolní Černůtky24,86
33.Lodín25,33
34.Rozběřice29,76
nahoru

18.9.2010 - Častolovice - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Trnov17,77
2.-3.Stračov17,78
2.-3.Letohrad - Kunčice B17,78
4.Libuň17,81
5.-6.Pšánky17,84
5.-6.Podůlší B17,84
7.Velichovky17,85
8.Střezetice18,02
9.Bašnice18,04
10.Horní Radechová18,35
11.Roudnice18,78
12.Kosice19,06
13.Havlovice19,11
14.Výrava19,12
15.Rohovládova Bělá19,23
16.Častolovice19,80
17.Lodín20,64
18.Opočno20,73
19.Semechnice B20,85
20.Dlouhá Ves20,89
21.Smidary21,08
22.Lhota za Červeným Kostelcem21,47
23.Semechnice A21,52
24.Meziměstí25,82
25.Ještětice35,80
26.-32.MyštěvesNP
26.-32.BříšťanyNP
26.-32.Dolní Přím ANP
26.-32.JinoliceNP
26.-32.RozběřiceNP
26.-32.RokytnoNP
26.-32.ŽernovNP
nahoru

4.9.2010 - Sloupno - Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Sloupno25,50
2.Hořiněves25,53
3.Holohlavy26,18
4.Piletice30,10
5.RozběřiceDNF
Muži:
pozicedružstvočas
1.Smidary20,81
2.Rozběřice23,75
3.Sloupno A23,87
4.Černožice24,28
5.Habřina24,81
6.Holohlavy24,85
7.Sloupno C27,94
8.Sloupno B28,84
9.Skřivany33,25
10.Bříza33,72
11.Barchov42,94
12.Piletice45,25
13.KosičkyDNF
nahoru

29.9.2010 - Roudnice
Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové

Ženy:
pozicedružstvočas
1.Kunětice20,26
2.Roudnice20,63
3.Roběřice24,06
4.Holohlavy25,88
5.Hořiněves27,76
6.Piletice33,17
7.LodínDNF
Muži:
pozicedružstvočas
1.Čeperka20,58 *
2.Rohovládová Bělá20,58
3.Havlovice20,72
4.Rokytno20,88
5.Smidary23,33
6.Kosice24,19
7.Habřina25,44
8.Holohlavy25,45
9.Lodín25,49
10.Jeníkovice27,00
11.Černožice30,49
12.-14.RoudniceDNF
12.-14.RozběřiceDNF
12.-14.PileticeDQ
* O vítězi rozhodl lepší čas na prvním terči


Pohár starosty obce Roudnice

Ženy:
pozicedružstvočas
1.Roudnice18,43
2.Kunětice19,33
3.Stračov20,21
4.Rozběřice25,58
5.Piletice31,22
6.Lodín35,80
7.HolohlavyDNF
Muži:
pozicedružstvočas
1.Kosice18,62
2.Roudnice19,03
3.Havlovice19,16
4.Rohovládová Bělá19,18
5.Stračov B19,29
6.Čeperka19,39
7.Rokytno21,23
8.Lodín21,65
9.Rozběřice21,68
10.Habřina22,54
11.Černožice24,29
12.Smidary29,35
13.Piletice29,38
14.Sedlice B30,73
15.Sedlice A31,80
16.JeníkoviceDNF
17.HolohlavyDNF
nahoru

10.7.2010 - Havlovice - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Bříšťany17,32
2.Pšánky17,45
3.Velichovky17,68
4.Bašnice17,78
5.Libuň17,85
6.Libuň17,85
7.Jinolice18,18
8.Podůlší B18,29
9.Roudnice18,37
10.Dolí Přím18,59
11.Stračov19,10
12.Havlovice19,25
13.Smirady19,40
14.Trnov19,57
15.Rohovládová Bělá19,71
16.Častolovice20,75
17.Rozbřezice21,52
18.Žernov22,49
19.Rokytno23,26
20.Libňatov32,49
21.-23.LodínDNF
21.-23.Horní RadechováDNF
21.-23.MyštěvesDNF
nahoru

5.7.2010 - Velichovky - Východočeská hasičská liga
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Vitiněves17,53
2.Myštěves17,82
3.Roudnice18,32
4.Bříšťany18,82
5.Stračov20,03
6.Libňatov20,17
7.Kunětice20,26
8.Havlovice20,48
9.Havlovice20,52
10.Lodín20,83
11.Rokytno22,63
12.Dolní Přím32,25
13.Rozběřice41,06
Muži:
pozicedružstvočas
1.Pšánky17,25
2.Velichovky17,56
3.Bříšťany17,76
4.Trnov18,03
5.Trnov18,04
6.Trnov18,19
7.Jinolice18,22
8.Tatobity18,42
9.Stračov18,83
10.Stračov19,06
11.Častolovice19,06
12.Kosice19,12
13.Rozběřice19,32
13.Dolní Přím A19,32
15.Letohrad-Kunčice C19,79
16.Rohovládová Bělá19,83
17.Rohovládová Bělá19,86
18.Havlovice20,41
19.Sněžné20,41
20.Červený Kostelec20,54
21.Libňatov22,18
22.Smidary26,25
23.Bašnice27,45
24.Bašnice28,83
25.Meziměstí37,86
26.-31.StřezeticeDNF
26.-31.LibuňDNF
26.-31.RoudniceDNF
26.-31.MyštěvesDNF
26.-31.LodínDNF
26.-31.ŽernovDNF
nahoru

26.6.2010 - Žernov - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Pšánky17,35
2.Jinolice17,50
3.Střezetice17,75
4.Libuň17,83
5.Trnov17,83
6.Letohrad Kunčice B17,96
7.Bašnice18,18
8.Velichovky18,26
9.Bříšťany18,32
10.Roudnice18,34
11.Podůlší B18,60
12.Rohovládová Bělá18,84
13.Havlovice19,07
14.Myštěves19,46
15.Smidary20,57
16.Červený Kostelec21,77
17.Lhota u Čer. Kostelce22,24
18.Lodín26,89
19.Libňatov36,16
20.Nové Město nad Metují54,39
21.-26.ŽernovDNF
21.-26.Dolní Přím ADNF
21.-26.StračovDNF
21.-26.Horní Radechová ADNF
21.-26.Velký TřebešovDNF
21.-26.RozběřiceDNF
nahoru

20.6.2010 - Roudnice - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Pšánky17,08
2.Jinolice17,15
3.Velichovky17,45
4.Libuň17,67
5.Čeperka17,71
6.Střezetice18,17
7.Myštěves18,21
8.Dolní Přím A18,31
9.Letohrad Kunčice B18,35
10.Bašnice18,37
11.Častolovice18,63
12.Stračov18,73
13.Trnov18,86
14.Trnov19,01
15.Smidary19,38
16.Havlovice19,47
17.Havlovice19,50
18.Havlovice19,74
19.Havlovice20,08
20.Lodín20,42
21.Bříšťany20,44
22.Rozběřice20,59
23.Roudnice20,96
24.Holohlavy22,48
25.Rohovládová Bělá26,97
26.-30.ŽernovDNF
26.-30.KosiceDNF
26.-30.LibňatovDNF
26.-30.LibňatovDNF
26.-30.KuněticeDNF
nahoru

19.6.2010 - Neděliště - Pohár mikroregionu opz 1866
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Rozběřice
2.
3.
Muži:
pozicedružstvočas
1.Střezetice B
2.Střezetice A
3.Rozběřice
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
nahoru

12.6.2010 - Holohlavy - Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Rozběřice34,43
2.Hořiněves37,25
3.Piletice44,57
4.Roudnice51,88
5.Třebeš56,09
Muži:
pozicedružstvočas
1.Holohlavy24,80
2.Černožice29,36
3.Rozběřice29,93
4.Habřina31,16
5.Rožnov34,52
6.Třebeš39,12
7.Piletice40,40
8.Heřmanice41,46
9.Smiřice45,72
10.Hořiněves62,53
11.Smidary64,31
12.RoudniceDNF
nahoru

4.6.2010 - Hořiněves - Noční soutěž, Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové
Ženy:

Výsledky žen nemám k dispozici
Muži:
pozicedružstvočas
1.Roudnice28,67
2.Rozběřice29,76
3.Sloupno30,01
4.Výrava33,07
5.Habřina34,20
6.Tůně34,87
7.Stračov37,75
8.Černožice38,46
9.Sovětice42,10
10.Hořiněves42,78
11.Plačice43,13
12.Měník45,54
13.Staré Nechanice47,32
14.Holohlavy48,83
15.Bříza52,63
16.Račice53,36
17.Dubenec53,63
18.Humburky67,93
19.Sendražice69,74
20.Piletice74,05
21.-23.LubnoDNF
21.-23.TřebešDNF
21.-23.SmidaryDNF
nahoru

29.5.2010 - Smidary - Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové
Ženy:
pozicedružstvo1.kolo2.kolo
1.Roudnice21,9422,81
2.Rozběřice22,41x
3.Třebeš36,0330,16
4.Smidary ml.32,0331,16
5.Kosice42,3731,63
6.Smidary st.32,8131,82
7.Piletice52,60DNF
8.OhnišťanyDNFDNF
Muži:
pozicedružstvo1.kolo2.kolo
1.Roudnice23,4418,75
2.Rozběřice22,8519,44
3.Smidary22,3719,69
4.Holohlavy23,0920,87
5.Ohnišťany23,6823,03
6.Habřina23,5327,42
7.Černožice31,5624,85
8.Chotělice37,5330,20
9.Piletice35,8433,28
10.Loučná horaDNF41,43
11.ŠaplavaDNFDNF
nahoru

23.5.2010 - Bříšťany - Východočeská hasičská liga
Ženy:

Naše ženy se této soutěže nezúčastnily
Muži:
pozicedružstvočas
1.Letohrad Kunčice17,26
2.Pšánky17,59
3.Bříšťany17,85
4.Jinolice18,20
5.Trnov18,39
6.Podůlší B18,45
7.Velichovky18,78
8.Rohovládová Bělá18,81
9.Častolovice19,20
10.Horní Radechová A19,69
11.Smidary20,22
12.Havlovice20,38
13.Střezetice20,67
14.Libuň20,82
15.Přívrat20,92
16.Stračov21,09
17.Nové Město nad Metují21,49
18.Myštěves22,56
19.Rozběřice23,15
20.Dolní Přím A25,64
21.Kunětice41,26
22.-27.BašniceDNF
22.-27.RoudniceDNF
22.-27.ŽernovNP
22.-27.Letohrad OrliceDNF
22.-27.KosmonosyDNF
22.-27.LodínDNF
nahoru

22.5.2010 - VLA - Hradec Králové - Okresní kolo PS + Pohár starosty Okresního Sdružení Hasičů Hradec Králové
VÝSLEDKY

nahoru

22.5.2010 - Světí - Pohár starosty obce
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Rozběřice25,81
2.Neděliště38,50
Muži:
pozicedružstvočas
1.Rozběřice20,10
2.Bříza25,22
3.Všestary25,44
4.Malšovice25,47
5.Světí37,00
6.Předměřice39,25
nahoru

3.4.2010 - Březhrad - Memoriál Miroslava Pekárka
Ženy:
pozicedružstvočas
1.Rozběřice27,25
2.Plačice27,79
3.Březhrad A37,25
4.Březhrad B54,47
5.Malšovice84,41
6.PileticeDNF
Muži:
pozicedružstvočas
1.Myštěves20,34
2.Čeperka20,81
3.Výrava22,18
4.Holohlavy22,50
5.Rozběřice24,35
6.Kunětice25,22
7.Březhrad B28,94
8.Březhrad C29,22
9.Březhrad A29,90
10.Plačice A30,60
11.Malšova Lhota31,53
12.Plačice B32,19
13.Libřice34,53
14.Joska a kdo přijde34,36
15.Malšovice A34,69
16.Břazhrad D35,44
17.Urbanice38,34
18.Piletice46,68
19.Plácky115,28
20.Malšovice BDNF
nahoru

Výsledky soutěží z roku:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Copyright© SDH Rozběřice
Made by: Pavel Černý